شرکت تاریانا سازه ارم

 تولید کنندۀ انواع درب و پنجره دوجدارۀ U.P.V.C

 و انواع شیشه های دو و سه جداره

Tariana Saze Eram

سخن مدیر:

شرکت مشاوره تاریانا سازه ارم با سالها تجربه و همکاری با تیم مهندسی مجرب و اکیپ فنی و آشنا به کلیه مفاهیم تکنیکی، تولید خود در زمینه انواع درب و پنجره UPVC و پارتیشنهای UPVC و تولید انواع شیشه های دو جداره و چند جداره و نمایندگی انواع دربهای ضد سرقت و انواع تورهای پشه را از شهریور سال 89 در زمینی به مساحت 3000 متر مربع در شهرک صنعتی 3 اهواز راه اندازی نمود و افتخار دارد تا در جهت ادامه این راه مهم و افزایش سهم هر چه بیشتر بازار در راستای بازار سازی و مشتری مداری در خدمت مشتاقان صنعت باشد.

از آنجا که بحث صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی (مبحث19) از جمله مهمترین مباحث و اهداف روز جوامع خصوصاً جمهوری اسلامی ایران می باشد. این شرکت با تمام اطلاعات و تجربیات بدست آمده اقدام به تولید و عرضه انواع درب و پنجره دو جداره در داخل و نیز سازگار با آب و هوای مناطق مختلف کشور از آخرین تکنولوژی های روز دنیا نموده است و در راستای این مهم مشتاقانه آماده ارائه خدمات بهتر و به روزتر می باشد. این شرکت با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف رقبای فعال در این صنعت سعی در ارائه خدمات هر چه بهتر و مشتری پسندتر دارد و از این رو برای حقوق مشتریان خویش احترام قائل است.

امید است دست در دست هم در ساختن ایرانی آبادتر بکوشیم.

با سپاس

مهندس نوذری

Tariana Saze Eram UPVC

UPVC چیست؟

درب و پنجره های UPVC در کشورهای پیشرفته روز به روز بیشتر مورد توجه و اقبال عمومی قرار میگیرند، به نحوی که بیش از % 50 از درب و پنجره های مصرفی در این کشورها به UPVC تبدیل شده است و این رقم همچنان در حال افزایش است. مواد اولیه این محصولات برخلاف آنچه که ممکن است به نظر برسد بیشتر از نمک (NaCl) است تا مواد نفتی و یا گازی! گاز مایع طبیعی و نمک با طی فرآیندهای مختلف در نهایت به پودر سفید رنگ PVC تبدیل میگردد. این ماده ارزان دارای استحکام مناسب، مقاوم در برابر رطوبت، غیر سمی، عایق حرارتی و الکتریکی و مقاوم در برابر آتش است. PVC در حالت عادی دارای خاصیت ارتجاعی بالایی است (SPVC). به منظور افزایش استحکام و تافنس، اتصالات بین مولکولی خاصی در آن ایجاد می شود که سبب افزایش صلبیت آن میگردد و به اصطلاح خاصیت پلاستیکی از آن گرفته میشود. در این حالت آن را UPVC که مخفف Unplastisized Poly Viny Chloride است می‌نامند. این ماده همه ویژگی ها PVC را داشته، علاوه بر آن از صلبیت و استحکام بسیار بالاتری برخوردار است. درب و پنجره در شرایط محیطی ویژه ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. حرارت و اشعه ماوراء بنفش ناشی از نور خورشید، رطوبت و آب باران، باد، ذرات معلق در هوا (شامل گرد و غبار و دوده)، سرمای شدید و یخبندان در زمستانها ایجاب میکند که افزودنیهای متنوعی به مواد اولیه ساخت این محصولات اضافه شوند.

مزایای درب و پنجره UPVC با شیشه دو جداره:

عایق حرارتی

ضریب انتقال حرارت در رده چوب

– امکان استفاده از شیشه های تک جداره و دو جداره

انتقال حرارت شیشه دو جداره همانند انتقال حرارت به یک دیوار با ضخامت 35 سانتی متر است. نزدیک به نیمی از اتلاف انرژی در ساختمان ها از طریق درب و پنجره صورت می پذیرد.

جهت بررسی میزان ممانعت پنجره در برابر عبور گرما و سرما، از کمیتی به نام ضریب انتقال حرارت (u-vaue) استفاده می شود که این ضریب وابسته به ضرایب انتقال حرارت شیشه و چارچوب می باشد.

عایق صوتی

یکی از مشکلات امروز شهرنشینی آلودگی صوتی می باشد که باعث اثرات نامطلوب بر سلامت بهداشت روح و روان می باشد از امراض آلودگی صوتی بیماریهای عصبی و قلبی را می توان برد و نیز باعث کاهش توانایی های جسمی و فکری می شود.

آب بندی مناسب با استفاده از لاستیک های Epdm .

– عدم نفوذ آب به داخل در هنگام بارندگی های شدید یا شستشوی پنجره.

– عدم نفوذ گرد و غبار در طوفان (تمیزی پرده ها و کاغذ دیواری ها و …).

ثبات رنگ

حفظ شفافیت رنگ، عدم نیاز به رنگ آمیزی، مقاوم در برابر خوردگی، مناسب برای هر نوع آب و هو

(گرمای 70c و سرمای 60c -) و مقاوم در برابر اشعه uv از ویژگی های این پروفیل است.

نصب آسان

نصب پنجره بعد از نماکاری و رنگ آمیزی داخل ساختمان انجام می شود که این امر باعث ظرافت و تمیزی بیشتر کارها می شود.

Shishe 2 Jedare

شیشه دو جداره:

اساس شیشه دوجداره بر مبنای ایجاد یک فضای خالی پر از هوای خشک و یا استفاده از یک گاز بی اثر مانند آرگون یا کریپتون با فشاری تقریباً مساوی با هوای بیرون بین دو یا چند صفحه شیشه است.

به همین دلیل هدایت گرما و یا سرما بین جداره دو شیشه کاهش یافته و از انتقال گرما و یا برودت و یا صوت از طریق پنجره بین دو محیط داخل و خارج ساختمان به نحو چشمگیری کاسته میشود.

در صورت استفاده از شیشه دو جداره و پنجره های عایق (UPVC) می توان در ازای هر متر مربع شیشه دو جداره به میزان 40 متر مکعب گاز در سال صرفه جویی نمود.

علاوه بر کاهش مصرف انرژی و سر و صدا و ایمنی بیشتر نسبت به پنجره های تک جداره، محیط زیست پاکیزه تری نیز خواهیم داشت.

برخی از پروژه های انجام شده در سطح استان:

مسکن مهر امیدیه، تعاونی شرکت نفت، 150 بلوکی، مسکن مهر آبادان

شرکت میاح گستر خوزستان پانصد بلوکی

تعاونی مرکز صدا و سیمای آبادان 3 بلوکی

پروژه هایی که در سطح شهر اهواز انجام شده:

کیانپارس، پردیس، زیتون، کوروش

باهنر، زیباشهر، نادری

پاداد، فاز 2 پادادشهر، سپیدار و …

مدیریت: مهندس نوذری

همراه: 09163044269

Buttons2

فکس: 4427574 – 0611

تلفن: 3-4427572 – 0611

نشانی: اهواز، دوراهی شرکت صنایع فولاد، شهرک صنعتی اهواز3، نبش خ صنعت 2 و 3

تولید کنندۀ انواع درب و پنجره دوجدارۀ U.P.V.C و انواع شیشه های دو و سه جداره، شرکت تاریانا سازه ارم – شرکت تاریانا سازه ارم اهواز ، تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره U.P.V.C و انواع شیشه های دو و سه جداره، شرکت تاریانا سازه ارم – UPVC اهواز – UPVC چیست؟، شرکت تاریانا سازه ارم – شرکت تاریانا سازه ارم اهواز ، تولید کنندۀ انواع درب و پنجره دوجدارۀ U.P.V.C و انواع شیشه های دو و سه جداره ، شرکت تاریانا سازه ارم – شرکت تاریانا سازه ارم اهواز ، شرکت تاریانا سازه ارم – UPVC اهواز – UPVC چیست؟،  تولید کننده انواع درب و پنجره دوجداره U.P.V.C و انواع شیشه های دو و سه جداره، شرکت تاریانا سازه ارم – UPVC اهواز – UPVC چیست؟

پایگاه مشاغل خوزستان